Rolenec, český malíř 2.poloviny 20. století - Soubor 2 prací

1x olej na sololitu, 1x olej na překližce, 40x31 cm, 41x60 cm. 1x signováno, 1x nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Rolenec, český malíř 2.poloviny 20. století
305310. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:21.06.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.06.2020 23:09:54 4656