Rolek - Snopy v krajině

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Rolek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

306462. Snopy v krajině
Dražba ukončena:27.10.2020 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč