Robert Sterkers - Z pařížského předměstí

Lept, 23x28 cm. Signováno tužkou vpravo dole R. Sterkers. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

78352. Z pařížského předměstí
Zbývá:18 dnů, 4 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:32:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč limit (25.05.2022 23:53:00) 10293
500 Kč 13.05.2022 8:40:16 1101