Robert Sterkers - Z pařížského předměstí

Lept, 23x28 cm. Signováno tužkou vpravo dole R. Sterkers. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1. pol. 20. stol.
Francouzský výtvarník, často tvořil rytiny a lepty podle prací jiných umělců.

78352. Z pařížského předměstí
Dražba ukončena:15.06.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč