Robert Sedlacek - Léto v lese

Olej na plátně, 51x27 cm. Signováno vlevo dole Rob. Sedlacek Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1881 – 1957
Rakouský malíř a ilustrátor

120024. Léto v lese
Dražba ukončena:14.07.2024 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.07.2024 10:25:31 15801
500 Kč 03.07.2024 21:46:17 1548