Robert Schlosser - Noblesní dáma

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 44x16 cm. Signováno vpravo dole Schlosser 1911. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

 

o autorovi: 1880, Planá u Mariánských lázní - 1943, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1897; profesoři Liška, Schikaneder a Preisler). Studijně vycestoval do Itálie, Německa, Francie i Rumunska. Maloval pastelové portréty, plakáty, knižní obálky, diplomy a věnoval se také dekorativní malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

vydraženo
46279. Noblesní dáma
Dražba ukončena:24.06.2020 21:05:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 400 Kč 24.06.2020 21:00:01 2052
2 300 Kč limit (24.06.2020 20:59:31) 821
2 300 Kč 24.06.2020 20:59:32 2052
2 200 Kč limit (24.06.2020 20:55:18) 821
2 100 Kč limit (24.06.2020 20:54:39) 2052
2 000 Kč 24.06.2020 20:54:40 821
1 900 Kč limit (24.06.2020 20:53:40) 2052
1 800 Kč 24.06.2020 20:53:41 821
1 700 Kč limit (24.06.2020 20:36:07) 2052
1 600 Kč limit (24.06.2020 20:36:06) 2704
1 200 Kč limit (24.06.2020 16:52:38) 2052
1 100 Kč 11.06.2020 22:51:32 4570
1 000 Kč 31.05.2020 23:06:57 189