Nejdelší strana: 53 cm
2x olej na kartonu, 2x 37x46 cm. Obě signovány Schlosser. 2x rám, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1880, Planá u Mariánských lázní - 1943, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč