Kresba, 28x25 cm, signováno vpravo dole Schlosser 1936, rám, pasparta, zaskleno.
1880, Planá u Mariánských lázní - 1943, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1897; prof. Liška, Schikanedr a J. Preisler). Studijně vycestoval do Itálie, Německa, Francie i Rumunska. Maloval pastelové portréty, plakáty, knižní obálky, diplomy a věnoval se také dekorativní malbě.
Pozn.: Rám poškozen.