Robert Perthen (Bohumil Procházka)

67874. Soumrak v aleji

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole R. Perthen 96. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiložen certifikát díla.

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč limit (15.10.2021 22:21:40) 8470