Robert Jiran - Ženský akt v průsvitném rouchu

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole JIran R. 24/4. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

vydraženo certifikát
117609. Ženský akt v průsvitném rouchu
Dražba ukončena:27.06.2024 23:37:46
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč