Robert Jiran - Žena v modrých šatech s modrou kočkou

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

94703. Žena v modrých šatech s modrou kočkou
Dražba ukončena:31.05.2023 22:04:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč