Robert Jiran - Žena v modrém klobouku

Olej na plátně. 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

302547. Žena v modrém klobouku
Dražba ukončena:08.12.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč