Robert Jiran - Žena s kočkou

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 19/11. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

82618. Žena s kočkou
Dražba ukončena:01.09.2022 21:45:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč