Robert Jiran - Žena s dlouhou šíjí

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Jiran. Rámováno.

Nejdelší strana: 52 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

107909. Žena s dlouhou šíjí
Dražba ukončena:27.12.2023 20:45:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč