Robert Jiran - Závist

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 18/10. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

28899. Závist
Dražba ukončena:27.02.2019 20:54:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč