Robert Jiran - Zátiší s kytarou a dýmkou

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

77455. Zátiší s kytarou a dýmkou
Dražba ukončena:26.05.2022 22:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč