Robert Jiran - Zátiší s kytarou

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 17/3. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu autorské razítko a podpis. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

29621. Zátiší s kytarou
Dražba ukončena:27.03.2019 21:07:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč