Robert Jiran - Zátiší s kytarou

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole JIran R. 24/1. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

114252. Zátiší s kytarou
Zbývá:10 dnů, 3 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:29:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:9 000 Kč