Robert Jiran - Zátiší s kytarou

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

105311. Zátiší s kytarou
Dražba ukončena:16.11.2023 20:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč