Robert Jiran - Zátiší s knihou a dýmkou

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Jiran Robert. Rám, plexisklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

88719. Zátiší s knihou a dýmkou
Dražba ukončena:25.01.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč