Robert Jiran - Zátiší s knihou

Olej na sololitu. 50x60 cm. Monogramováno vpravo dole Jir.R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

302443. Zátiší s knihou
Dražba ukončena:01.12.2019 20:10:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč