Robert Jiran - Zátiší s dýmkou

Olej na sololitu, 53x34 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 13. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

24898. Zátiší s dýmkou
Dražba ukončena:28.11.2018 18:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč