Robert Jiran - Zátiší s dýmkou

Olej na sololitu, 50x40 cm. Monogramováno vlevo dole JR 14/7. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

21443. Zátiší s dýmkou
Dražba ukončena:28.06.2018 19:11:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:7 000 Kč