Robert Jiran - Zátiší

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 17. Rámováno.

Nejdelší strana: 42 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

123638. Zátiší
Dražba ukončena:26.09.2024 21:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč