Robert Jiran - Zamilovaný pár

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

vydraženo certifikát
125372. Zamilovaný pár
Dražba ukončena:31.10.2024 21:54:22
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč