Robert Jiran - Zamilovaný pár

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

certifikát
125372. Zamilovaný pár
Zbývá:32 dnů, 20 hodin
Konec dražby:31.10.2024 21:51:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč