Robert Jiran - Výlet ve dvou

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Součástí Certifikát pravosti díla.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

108462. Výlet ve dvou
Dražba ukončena:01.02.2024 20:56:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč