Robert Jiran - Všechny barvy světa

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 23/6. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Součástí Certifikát pravosti díla.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

104077. Všechny barvy světa
Dražba ukončena:26.10.2023 20:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč