Robert Jiran - Violončelista (Jazz) I

Olej na plátně, 69x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 18/14. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

23566. Violončelista (Jazz) I
Dražba ukončena:31.10.2018 19:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:23 000 Kč