Robert Jiran - Ve vsi

Olej na sololitu, 30x40 cm. Monogramováno vlevo dole J.R. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

151792. Ve vsi
Dražba ukončena:28.12.2025 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč