Robert Jiran - Ve víru tance

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 20/3. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

81152. Ve víru tance
Dražba ukončena:27.07.2022 22:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč