Robert Jiran - V objetí

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 22/8. Nerámováno. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

86385. V objetí
Dražba ukončena:30.11.2022 22:29:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč