Robert Jiran - V kavárně

Olej na plátně. 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran.R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

42401. V kavárně
Dražba ukončena:25.03.2020 23:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč