Robert Jiran - Udivená

Olej na sololitu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

95266. Udivená
Dražba ukončena:24.05.2023 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč