Robert Jiran - Trojakt

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole R. 18/12. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu autorské razítko a podpis. Současný majitel získal dílo přímo do autora.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

29488. Trojakt
Dražba ukončena:27.03.2019 19:15:26
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:22 000 Kč