Robert Jiran - Koupání - tři ženy

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran.R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

46598. Koupání - tři ženy
Dražba ukončena:25.06.2020 22:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč