Robert Jiran - Tři ženské akty

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran. R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

46231. Tři ženské akty
Dražba ukončena:24.06.2020 20:15:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč