Robert Jiran - Tři grácie

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 2018. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

53416. Tři grácie
Dražba ukončena:16.12.2020 19:35:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:32 000 Kč