Robert Jiran - Tři grácie

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

87846. Tři grácie
Dražba ukončena:15.12.2022 21:16:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč