Robert Jiran - Touha

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 19/12. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

51901. Touha
Dražba ukončena:29.10.2020 20:59:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč