Robert Jiran - Tenistka

Olej na plátně, 50x70 cm. Monogramováno vpravo dole JR. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu autorský podpis, razítko a rozměr.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

42194. Tenistka
Dražba ukončena:25.03.2020 19:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč