Robert Jiran - Tenistka

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Vzadu autorské razítko a podpis. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Součástí Certifikát pravosti díla.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

vydraženo certifikát
100424. Tenistka
Dražba ukončena:31.08.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč