Robert Jiran - Tanec v Praze

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 19/12. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

52759. Tanec v Praze
Dražba ukončena:25.11.2020 20:12:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč