Robert Jiran - Tanec pod věží

Olej na plátně. 70x50 cm Signováno vpravo dole Jiran Robert. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

42301. Tanec pod věží
Dražba ukončena:25.03.2020 21:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč