Robert Jiran - Sydney

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

51995. Sydney
Dražba ukončena:29.10.2020 22:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč