Robert Jiran - Svatozář

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 23/8 Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Vzadu autorské razítko.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

107249. Svatozář
Dražba ukončena:14.12.2023 22:10:23
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč