Robert Jiran - Svádění

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 23/7. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Součástí Certifikát pravosti díla.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

104162. Svádění
Dražba ukončena:26.10.2023 21:31:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč