Robert Jiran - Střechy

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

114234. Střechy
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč