Robert Jiran - Snící dívka

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno dole uprostřed Jiran Robert 18/4. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

22644. Snící dívka
Dražba ukončena:27.09.2018 19:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:18 000 Kč