Robert Jiran - Siesta

Olej na sololitu, 96x40 cm. Signováno vlevo dole Jiran. Rámováno.

Nejdelší strana: 102 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

107242. Siesta
Dražba ukončena:14.12.2023 22:05:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč