Robert Jiran - Sedící ženský akt

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 20/2. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

42484. Sedící ženský akt
Dražba ukončena:26.03.2020 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč