Robert Jiran - Sedící dívka

Olej na sololitu, 39x30 cm. Signováno vpravo dole Jir. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

108087. Sedící dívka
Dražba ukončena:27.12.2023 22:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč